Numri i njoftimit: 58458
Postuar në: 27.04.2017, 20:16

Shes toke

42.000 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
3000
Lloj i tokës:
Bujqësore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet toke ne Lezhe.1500 metra me qytetin.500 metra larg autostrades Milot-Lezhe.E destinuar dhe per ndertime sipas planit urbanistik.