Numri i njoftimit: 58445
Postuar në: 27.04.2017, 01:39
1 / 9

Fiat punto 1.3nafte atomat

4.300 €
Marka:
Fiat
Modeli:
Punto
Viti:
2007
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
10000
Transmetuesi:
Automatike
Tipi:
Makinë Qyteti
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet fiat punto 1.3nafte atomatike me dogane te paguar gati per targa viti dhjetor i 2007 4300 euro i pa diskutuar makina vjen per 2jav nga italian Seat altea 1.9nafte manuale viti 2004 targa aa makina ne shkurt ka ardh nga italia cmimi 4200 euro ipa diskutuar preferohet dhe ndrime po me cmim tj nr0697397197 flm