Numri i njoftimit: 58440
Postuar në: 26.04.2017, 15:57
1 / 9

Seat altea

4.200 €
Marka:
Seat
Modeli:
Altea
Viti:
2004
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
15000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Hatchback
Ngjyra:
e kuqe
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet seat altea 1.9nafte manual viti 2004 cmimi eshte 4.200 euro eshte dhe 1 fiati punto eshte 1.3 nafte atomatike cmimi eshte 4500 euro preferohet dhe ndrime por kan cmim tj flm