Numri i njoftimit: 58439
Postuar në: 26.04.2017, 13:48
1 / 8

Seat Alhambra ( Sharon)

2.800 €
Marka:
Seat
Modeli:
Alhambra
Viti:
2002
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
20000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Monovolum / Minibus
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


*** Okazion ***
Shitet Seat Alhambra me motorr 1.9 T(DI) te kuqe.
Makina esht familjare dhe ne gjendje shume te mire.
Nk esht perdorur asnjehere per transport publik.
Shitet per arsye emigrimi.
Ju faleminderit.