Numri i njoftimit: 58431
Postuar në: 25.04.2017, 20:55
1 / 4

Shitet Doogee X5 Cmimi dhe mund te ulet

50 Lekë i diskutueshëm
Marka:
Të tjera marka
Modeli:
Doogee X5

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet doogee x5 . Ka 1 Gb RAM dhe 8 GB ROM . ka 1 muaj i perdorur dhe nuk ka asnje gervishtje . Ka tre kapak blu te zi dhe bardh. Ka edhe nje karikues eshte 5 inch
Bateria eshte 2400 mAh.