Numri i njoftimit: 58393
Postuar në: 23.04.2017, 09:00
1 / 10

Shëngjin Apartament Okazion 350€m/2 !

33.400 € i pa diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
96
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
9

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament 2+1 ne shitje ne Plazhin e Shengjinit. Apartamenti ndodhet ne zonen e qytetit dhe rreth 50 m largesi nga bregdeti. Pallati eshte i ri dhe ndertim cilesor ku cdo apartament eshte i pajisur me cartefikate pronesie ! Pozicionohet ne katin e 8 te banimit! Me siperfaqe totale prej 95.5 m2 e shperndare ne sallon, pjese e kuzhines, 2 dhoma gjumi dhe tualet dhe ballkon. Punimet e brendshme jane cilesore ku mund te permendim lidhjet elektrike, hidraulike dhe dritaret dopio xham. Pallati ofron gjithashtu administrim dhe ashensor. Cmimi Okazion 350€m/2 Tel :+355698170038 + viber