Numri i njoftimit: 58354
Postuar në: 20.04.2017, 17:05
1 / 3

APARTAMENT I RI NE SHITJE NE KOSTON E NDERTIMIT

22.500 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 1+1 ne qytetin e Lushnjes ne bulevardin e Palmave ne rr. Loni Dhamo. Apartamenti eshte ndertim i ri me ashensor, ndodhet ne katin e katert te banimit. Apartamenti perbehet prej soxhornos, dhomes se gjumit, ballkonit dhe tualetit dhe ka nje siperfaqe prej 75 m2. Ky apartament zoteron çertifikate te rregullt hipotekore, kontrate uji dhe energjie elektrike dhe shitet me nje çmim prej 300 €/m2 i diskutueshem.