Numri i njoftimit: 58336
Postuar në: 19.04.2017, 07:49
1 / 2

Tok per biznes

35 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
1367
Lloj i tokës:
Ndërtimore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Shitet toke ne lezh ngjitur me firmen ULAJ shpk pa shkuar te Antika ,toka ka qertifikat pronesie dhe esht buz rrugen kryesore mund perdoret per biznes, jan 1367m2, 35e m2,.. ose gjysma 684m2 ku mund te nrrohet me diqan ne tiran
cel; 0684950310