Numri i njoftimit: 58305
Postuar në: 17.04.2017, 08:41
1 / 2

Microsoft

50 Lekë i pa diskutueshëm
Marka:
Të tjera marka
Modeli:
Microsoft

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes telefon Microsoft original gjendje pume super