Numri i njoftimit: 5820
Postuar në: 08.12.2013, 06:56
1 / 1

i mbajtur mir Iphone 4s

270 €
Marka:
Apple
Modeli:
iphone 4s

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


punon ne menyr te shkelqyer me garanci madje

 luan
 Tropojë