Numri i njoftimit: 56252
Postuar në: 12.04.2017, 11:17
1 / 5

OKAZION!!! Shitet Apartament me Hipoteke

630 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
63
Ngrohja:
Te tjera
Kati:
3

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kunes ne Shengjin.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me pamje nga deti.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 79.4 m2 dhe te shfrytezueshme 63 m2 duke ofruar sallon dhe nje dhome gjumi, tualet , ballkon. Ndodhet ne vijen e pare nga deti te ndertimeve dhe me pamje nga deti.

Punimet e brendshme jane me cilesi te larte ndertimi.

E pajisur me hipoteke.