Numri i njoftimit: 56224
Postuar në: 09.04.2017, 17:11
1 / 2

Toke ne Lezhe

35 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
1367
Lloj i tokës:
Ndërtimore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Shitet toke ne lezh ngjitur me firmen ULAJ shpk pa shkuar te Antika ,toka ka qertifikat pronesie dhe esht buz rrugen kryesore mund perdoret per biznes, jan 1367m2, 33e m2,.. ose gjysma 684m2 ku mund pranojm dhe naj makin si klering deri ne 3-5 miljon
cel; 0684950310