Numri i njoftimit: 56218
Postuar në: 08.04.2017, 23:20

shitet ose ndrrohet me iphoon 5 ose 5s

200 Lekë i diskutueshëm
Marka:
Samsung
Modeli:
galaxy j3 2016

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Tel i perdorur vec 2 muj i ri nderrohet edhe me iphoon 5 e 5s