Numri i njoftimit: 56173
Postuar në: 05.04.2017, 18:22
1 / 8

Hyundai Coupe

2.500 €
Marka:
Hyundai
Modeli:
Coupe
Viti:
1999
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
15000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Kupe / Sportive
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makine ne gjendje te mire.Full music,4abs,disje15,sendilje me shine,sallon me shine,BENZINE/GAS,letrat deri ne 2018.