Numri i njoftimit: 56133
Postuar në: 02.04.2017, 17:49
1 / 7

Shitet Opel astra 1.7 nafte viti 2005

4.000 € i diskutueshëm
Marka:
Opel
Modeli:
Astra
Viti:
2005
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
120000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Portobagazh
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Opel astra 1.7 nafte viti 2005 me vaj filtrabre sa po nderruar letrat dhe siguracioni mbarojn ne 2018 prill,gomat 80%