Numri i njoftimit: 56098
Postuar në: 31.03.2017, 10:53
1 / 9

Per shitje

2.000 €
Marka:
Renault
Modeli:
Scenic
Viti:
1999
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
20000
Transmetuesi:
Automatike
Tipi:
Monovolum / Minibus
Ngjyra:
blu
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Per shitje