Numri i njoftimit: 56097
Postuar në: 31.03.2017, 10:21
1 / 12

Mercedes

17.000 € i diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
CLS 320
Viti:
2008
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
180000
Transmetuesi:
Automatike
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i huaj

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Mercedes Cls 320 viti 2008 kilometra 18100 te garantuara
Sherbimet te kryera ne concesionaria auturizuar Mercedes firenze
Makina ka sedile elektrike cambio automatike dhe sequenziale ne timon.
Makina ska asnje gervishje ne karroeceri
Ka navigator rregullim kilometrazhi
Amorzator me hulje e ngritje
2 pal disqe alumini me kopertona per dimer edhe nje pal kopertona per ver ..
sensor parkimi para dhe mbrapa ..
Makina eshte ne gjendje perfekte
Makina eshte kater vendesh..
Arsyea e shitjes per te kaluar ne nje makin pes vende .