Numri i njoftimit: 56090
Postuar në: 30.03.2017, 14:47
1 / 7

SHITET VW PASSAT 1.9 TDI

2.700 € i diskutueshëm
Marka:
VW Volkswagen
Modeli:
Passat
Viti:
2000
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
190000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Portobagazh
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGA TAPICERIA ,MOTORIKE DHE XHENERIKE.KILMA, ABS,AIRBAG,DRITA XENON, SEDILJET MESHIN,LETRAT TE PAGUARA DERI NE SHKURT 2018,KASETOFON ME BAGAZHIER 10 CD,MOTORI 1,9 TD