Numri i njoftimit: 55987
Postuar në: 26.03.2017, 12:28
1 / 7

IPhone 4s

100 Lekë i pa diskutueshëm
Marka:
Të tjera marka
Modeli:
Iphone 4s

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Telefoni eshte ne gjendje shum te mir nuk ka asnje lloj problemi