Numri i njoftimit: 55978
Postuar në: 27.12.2018, 19:18
1 / 3

Shitet mercedes benz 308D

3.200.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Kamjona

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht ne gjendje shum te mir shitet per arsye papunesie dhe levizje jasht shtetit jan dorezuar targat . Esht me dy dyer timon mekanik karoceria esht e shtruar me dysheme druri dhe persiper i esht kaluar llamarin e trash ka elie anash me goma 15teshe 1.2 toneshe dhe me e mira esht 5+1
Drejtohet me patent klasi B