Numri i njoftimit: 55930
Postuar në: 20.03.2017, 07:28

TOKE ME VLERE

100.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten 6 dylym toke ne rruge qendrore me vlere dhe per te ndertuar dhe per perdorim buqesie . Eshte fushe , vaditet leht . ndodhet ne fshatin perondi rruga per magjat . cmimi i diskutushem .