Numri i njoftimit: 55895
Postuar në: 19.03.2018, 21:59
1 / 9

Shes toke +shtepi private

I negociueshëm i pa diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
110
Numri i kateve:
0
Ngrohja:
Me rrymë
Sipërfaqja e oborrit:
1092

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne fushe kruje 10 minuta larg qendres shes shtepi private ne nje siperfaqe toke 1092 m2 me hipoteke.Shtepia eshte 1 kateshe me dy dhoma, guzhine aneks banjo, dy korridore.Pas shtepise gjendet edhe nje magazine e madhe prej druri.Bahcja permban shume agrume qe kane sistemin ujites.Shtepia eshte e rrethuar me avlli dhe furnizohet me uje te pijshem nga shpimi i sondes prej 90 metrash.Shtepia kushton 70 mije euro
Numer telefoni 0698278725