Numri i njoftimit: 55879
Postuar në: 17.03.2017, 12:48
1 / 3

Opel Astra . viti 2001 fuqia motorrike 1995cc.

1.900 € i diskutueshëm
Marka:
Opel
Modeli:
Astra
Viti:
2001
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
250000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Portobagazh
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike . Shitet per arsye emigrimi.