Numri i njoftimit: 55812
Postuar në: 12.03.2017, 18:53
1 / 5

Mercedes-Benz Sprinter Kucove

5.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Furgonë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Mercedes Benz Sprinter.Mjeti eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe motorrike.Taksat dhe sigurimet jane te paguara per te gjithe vitin 2017.Viti i prodhimit 2001...Lenda djegese Diesel...Kilometrazha 314000...Marshe manuale.Perdorimi i meparshem ka qene i lidhur me transportin e nxenesve te shkollave dhe me udhetime brenda vendit.
- 208 CDI
-8+1 vende
-Kilometrazhi 180km/h
-Ngjyra Blu