Numri i njoftimit: 54711
Postuar në: 06.03.2017, 13:38
1 / 2

Volsvagen polo

2.100 € i diskutueshëm
Marka:
VW Volkswagen
Modeli:
Polo
Viti:
2001
Karburanti::
Benzinë
Kilometra::
150000
Transmetuesi:
Manuale
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet volksvagen polo viti 2001 1.4 banzin 16v.makina ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike.dokumenta deri ne dhjetor 2017.