Numri i njoftimit: 54692
Postuar në: 05.03.2017, 09:50
1 / 6

Ford C Max makina ne gjendje perfekte

4.000 €
Marka:
Ford
Modeli:
Focus C-Max
Viti:
2006
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
190000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Monovolum / Minibus
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


full option sedile lekure me ngrohje -sensor parkimi -sensor diritash dhe fshirsesh xhamash-klima- goma te reja