Numri i njoftimit: 54635
Postuar në: 01.03.2017, 09:24
1 / 3

shitet okazion Hyundai Santa fe

3.000 € i pa diskutueshëm
Marka:
Hyundai
Modeli:
Santa Fe
Viti:
2001
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
15000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Foristradë - SUV
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht ne gjendje te mir jan te kryera te gjitha sherbimet