Numri i njoftimit: 54634
Postuar në: 01.03.2017, 08:46
1 / 1

Eskavator

60.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Hitachi 450 47ton