Numri i njoftimit: 54633
Postuar në: 28.02.2017, 22:46
1 / 3

TENDA PER DASMA, Stola Tavolina dhe DJ

1 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Gjithçka për dasëm, Martesën / Filmim, pikturë, Foto, Video Studio

Lloji i njoftimit: Shitet


ofrojme Tenda/ Qadra me qera per dasma, stola tavolina, me cmimet me te mira,
gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre,
per me shum info klikoni ne faqen www.tenda-me-qera.ml

ose na kontaktoni ne nr 0682290127