Numri i njoftimit: 54624
Postuar në: 28.02.2017, 15:58

*SUPER OKAZION* CITROEN JUMPY 2.0HDI

2.499 €

Kategoria Mjete motorike / Furgonë

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje shume te mire pune . Makina eshte shume ekonomike dhe e mirembajtur . Ngjyra Blu. vendet 2+1.
Dokumentacion te rregullt
.Ka Vetem pake dite ka qe e kam sjelle nga gjermania duhet paguar dogana dhe gati per targa.
Makina shitet per arsye mosperdorimi.
Posedon klima,4 Goma ne gjendje 80% te reja.Viti 2001
Pas sjelljes nga Gjermania makina eshte lene ne Garazhd pjesen me te madhe te kohes pasi nuk eshte nevoitur. Per informacion te detajueshem kontaktoni me nr e telefonit+355697772937 (VIBER)(WHATS APP). Shitet me nje cmim prej 2500EURO..Cmimi i diskutueshem.