Numri i njoftimit: 54599
Postuar në: 27.02.2017, 16:22

Dele greke dhe izraelite

1.500.000 Lekë

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 80 dele greke dhe izraelite me 100 qengja te vegjel 0695242100