Numri i njoftimit: 5440
Postuar në: 21.11.2013, 12:42
1 / 6

Shitet Peugeot 407 sw

7.000 €
Marka:
Peugeot
Modeli:
407
Viti:
2008
Karburanti::
Benzinë
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Të tjera
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet peugeot 407 SW,viti 2008,me dokumenta dhe siguracion te paguar,makina eshte ne gjendje shume te mire,si dhe te gjitha sherbimet te sapo kryera,eshte perdorur vetem jasht shtetit, MAKINA ESHTE FULL OPTIONS,XHAMA ELEKTRIK,SISTEM ALARMI,SENSOR PARKIMI,BAXHA ELEKTRIKE ETJ,

 Roland
 Delvinë