Numri i njoftimit: 53591
Postuar në: 07.03.2017, 12:36
1 / 3

Smart tv

1.150 € i diskutueshëm
Marka:
Samsung
Produkt:
LCD
Madhësi:
119 cm (47 inch)

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / TV / LCD / Plasma

Lloji i njoftimit: Shitet


Tv eshte smart HD 3D me internet skype youtube e gjithcka. Ka dhe paisje shoqeruese samsung per te shikuar filma ne 3D