Numri i njoftimit: 53590
Postuar në: 07.03.2017, 12:35
1 / 5

Pioneer

760 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


2 cdplayer + 1 mixer . E sapoardhur nga jashte