Numri i njoftimit: 53547
Postuar në: 24.02.2017, 19:41
1 / 1

Samsung galaxy s6 edge

300 € i pa diskutueshëm
Marka:
Samsung
Modeli:
Galaxy s6 edge

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Telefoni eshte ne gjendje shum te mir i ardhur nga gjermania ngjyre gold 32G