Numri i njoftimit: 53526
Postuar në: 15.03.2017, 19:24
1 / 5

Shitet makina Kia Rio Motori 1.3

1.500 € i diskutueshëm
Marka:
Kia
Modeli:
Rio
Viti:
2002
Karburanti::
Benzinë
Kilometra::
180000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Portobagazh
Ngjyra:
e kuqe
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Super oferte Makina eshte në gjendje të mirë motorrike dhe xhenerike. LETRAT I ka deri në gusht të këtij viti . Motori 1.3