Numri i njoftimit: 53486
Postuar në: 21.02.2017, 09:19
1 / 4

Fiat stilo

1.800 € i diskutueshëm
Marka:
Fiat
Modeli:
Stilo
Viti:
2002
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
15000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Të tjera
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht en gjendje te mir dhe shitet per arsye mos perdorimi