Numri i njoftimit: 53448
Postuar në: 19.02.2017, 15:13
1 / 2

Pompe nafte

4.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Pompe nafte dhe pompe gazi ne gjendje shume te mire. Karburanti eshte mbyllur, prandaj shesim komplet pjeset.