Numri i njoftimit: 53390
Postuar në: 16.02.2017, 17:04
1 / 9

SHITETBIPEL ASTRA TD 2200€

2.200 € i diskutueshëm
Marka:
Opel
Modeli:
Astra
Viti:
1998
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
200000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Makinë Qyteti
Ngjyra:
blu
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET MAKIN OPEL ASTRA 1.7 NAFT VITI I PRODHIMIT 1998 ME LETRA TE DERI NE 13.02.2018 NE GJENDJE SHUME TE MIRE XHENERIKE DHE MOTORIKE.
1)FILTRAT E VAJIT DHE TE AJRIT
2)FILTRI I NAFTES
3) VAJI TE
4)GOMAT
TE NDERUARA NE JANAR TE 2017.SISTEMI I MBYLLJES QENDRORE ME PULT DY XHAMAT E PARE ELEKTRIK ME CD ME KONDISIONER NE GJENDJE PUNE. E PA GODITUR NGJYRE BLU E ZENE ME SHKELQIM
CMIMI 2200€ I DISKUTUESHEM
NR CEL 0692970165 OSE 0688025004