Numri i njoftimit: 53297
Postuar në: 04.05.2017, 21:58
1 / 9

Nissan Terrano 2

3.000 €
Marka:
Nissan
Modeli:
Terrano
Viti:
1999
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
200000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Foristradë - SUV
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Goma 90 % te reja,amortizator te ri,bateri te re,kastofon usb-cd mp3-aux-blututh. Xhama elektrik,pasqyrat me buton. Letrat mbarojne ne gusht 2017. 0694574150