Numri i njoftimit: 53269
Postuar në: 12.02.2017, 11:28
1 / 6

Shitet Mercedes Benz

5.500 € i pa diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
270
Viti:
2003
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
20000
Transmetuesi:
Automatike
Tipi:
Kupe / Sportive
Ngjyra:
blu
Regjistrimi:
i huaj

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje shum te mire, kamio automatike ,goma te reja ,xhama elektrike, mbyllje me pult, komando ne timon, sallon mershin. Ne gjendje shum te mire si xhenerike dhe motorike gati per prov.