Numri i njoftimit: 5305
Postuar në: 15.11.2013, 06:51
1 / 3

LLamba Ekonomike 80% ME LIRE

I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dritë dhe ndriçim / Abazhurë

Lloji i njoftimit: Shitet


Eshte llamb ekonomike ndrichon 425w dhe harxhon 85 wat japim me shume sasi cmimi eshte shum i lire mund te na kontaktoni me email....

 lami
 Librazhd