Numri i njoftimit: 52188
Postuar në: 08.02.2017, 11:27
1 / 5

Shtepi komode

I negociueshëm i diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
60
Ngrohja:
Nuk ka
Kati:
3

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Eshte kati i trete por eshte i lidhur me rrugen dhe vete drejt e ne shtepi