Numri i njoftimit: 52184
Postuar në: 08.02.2017, 09:53

Sony xperia

12.000 Lekë i diskutueshëm
Marka:
Sony
Modeli:
Xperia m2

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Telefoni eshte ne gjendje shum te mire.ka shenja perdorimi