Numri i njoftimit: 51157
Postuar në: 06.02.2017, 15:53

labordin Shitet zetori me pomp sperkatje 30k .

220 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet zetori me pomp sperkatje
30k . Dhe dy pistona