Numri i njoftimit: 51141
Postuar në: 05.02.2017, 14:44

Mercedes benz 208

4.000 € i pa diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
200
Viti:
1993
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
20000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Të tjera
Ngjyra:
e gjelbër
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Shes mercedes benz 208 kamioncin me letra te paguara der ne dhjetor 2017 goma te 4 te reja sa i jan kryer te gjitha sherbimet esht ne gjendje te shkelqyr si motorrike xhenerike dhe fizike shitet 4.000 euro pak i diskutueshem...
Te interesuarit te kontaktojn ne nmr e tel...
Cel: 0698156233