Numri i njoftimit: 51123
Postuar në: 03.02.2017, 19:27
1 / 3

Toyota rav4

6.800 € i pa diskutueshëm
Marka:
Toyota
Modeli:
RAV 4
Viti:
2005
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
160000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Makinë Qyteti
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina shitet per arsye mos perdorimi me letra te paguara deri ne shkurt te 2018
Makina ndodhet ne nje gjendje perfekte e gacme per cdo lloj prove ka sensor parkimi sensor drite ,xhama elektronik,hapje dhe mbyllje me pult ,kondicioner,sendile me ngrohje