Numri i njoftimit: 51089
Postuar në: 02.02.2017, 11:09
1 / 7

Aparat per shfaqje filmi portatil

10.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Marka Japoneze + 17 disqe filmash.
Aparati dhe disqat e filmave te ri te pa perdorur, ideale per dy vende pune