Numri i njoftimit: 51088
Postuar në: 02.02.2017, 11:03
1 / 1

Tulla shamot me shumic

500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Ideale per ndertimin e furrave pjekese me drru, speciale per mbatjen e temperaturave dhe te nxehtesis.
500 lek te Reja copa