Numri i njoftimit: 51043
Postuar në: 09.02.2017, 10:27
1 / 4

E ardhur nga gjermanija Opel Astra viti 2000

2.000 €
Marka:
Opel
Modeli:
Astra
Viti:
2000
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
180000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Hatchback
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje Shum te mir dhe ekonomike